Správný implementátor - BüroKomplet


Správný implementátor

Na co se ptát?

 Jak stabilní je potenciální dodavatel systému? Jak dlouho již tato firma existuje? Jaké má zázemí? Kolik má zaměstnanců? Jak jsou zaměstnanci zastupitelní?

 Česká legislativa je proměnlivá jako vítr, má vybraný dodavatel kapacity na to, aby udržoval legislativu v systému vždy aktuální?

 Má vybraný dodavatel hotline, hotmail? Bude vám každý den k dispozici člověk, který vám pomůže s řešením možných problémů?

 Má vybraný dodavatel dostatek konzultantů, kteří k vám mohou kdykoli přijet a pomoci, s čím budete potřebovat?

 Jak velký tým tvoří technickou podporu systému?

 

Ptáte se, proč by vás tohle všechno mělo zajímat? Především protože pořízení informačního systému není záležitost na jeden či dva roky. Zavedení systému (=implementace) zahrnuje vložení odpovídajících dat, definici firemních procesů, propojení s dalšími systémy firmy a školení zaměstnanců. Nemluvíme tady o dnech, či týdnech, ale většinou o měsících. Ceny informačních systémů se pohybují ve statisících až milionech, a to nejsou částky, které byste chtěli vydávat každý rok, kdyby se náhodou něco nepovedlo, a vy jste zvolili špatně. Buďte tedy uvážliví a budoucího dodavatele se ptejte na cokoliv, co vás napadne. Jak už jsme zmiňovali, vybírat dodavatele informačního systému je jako vybírat životního partnera. Ano, rozvody existují a většinou bývají hodně bolestivé a drahé.

 

Něco málo o BüroKomplet, s.r.o.

Asseco Solutions Gold partner

Od roku 2011 jsme autorizovaným GOLD partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s. pro informační systém HELIOS. Tuto pozici má pouze 5 firem v celé České republice a musí se každý rok obhajovat. Díky tomu mají naši zákazníci dokonalou podporu a všeobecně lepší podmínky. Toto ocenění každoročně dostáváme díky:

 velmi dobré úrovni spolupráce

 výbornými výsledky v prodeji a podpoře produktů HELIOS

 stabilním zázemím opřeným o dlouholetou spolupráci

 zkušenostmi z mnoha realizovaných implementací

Zkušenosti s IS HELIOS

 Když jsme hledali informační systém pro naši společnost, zvolili jsme HELIOS Orange. Za chvíli to bude 10 let, co HELIOS sami používáme, a když jsme se přesvědčili o jeho kvalitách, rozhodli jsme se ho nabízet a implementovat u zákazníků.

 Naši konzultanti mají za sebou desítky implementací informačního systému HELIOS

 Vyvinuli jsme vlastní specializované řešení Servis dispečink

Zázemí

V roce 2012 jsme dokončili rekonstrukci firemního sídla a dostavbu moderního školicího centra. Našim zákazníkům také nabízíme nově vytvořené robustní datové centrum, které ve spojení s důmyslnou infrastrukturou pro cloud computing nabízí prostor pro outsourcing informačních systémůPokud zákazník nemá na pořízení informačního systému volné prostředky, zajistíme dotace a můžeme nabídnout i pronájem systému.

Tradice

V oblasti ICT technologií se pohybujeme již od 90. let minulého století. Díky tomu se můžete spolehnout na sehraný tým odborníků, kteří jsou připraveni vám kdykoli pomoci.