Pronájem informačního systému - BüroKomplet


Pronájem informačního systému

Chtěli byste si pořídit nový informační systém, ale v současnosti na něj nemáte finance? Abychom vám vyšli maximálně vstříc, nabízíme vám pronájem celého řešení. I když se v pravém smyslu slova nejedná o pronájem, ale o pravidelné a nepřetržité poskytnutí práv k užívání celého systému.

 

Jak pronájem řešení probíhá?

Pokud se rozhodnete pro pronájem informačního systému, stanoví se na začátku doba, po kterou bude celý systém splácen. Po uplynutí této doby následuje tzv. rozšířené použití systému, kdy se platí už pouze provozní a udržovací poplatek.

 

Proč si systém pronajmout?

Výhoda pronájmu informačního systému je zřejmá. Nemusíte vynakládat velké finanční prostředky na počátku zavádění celého systému do provozu, ale můžete postupně platit za pravidelné užívání. Pronájem systému působí tedy jednoznačně pozitivně na firemní cash flow a v konečném důsledku i zlevňuje celé řešení. Jak? Především tím, že pokud by zákazník neměl volné dostatečné finanční prostředky, musel by na úhradu nového informačního systému ušetřit či si prostředky vypůjčit. Nemluvě o tom, že při pronájmu můžete začít nový informační systém používat ihned

 

Měli byste o pronájem informačního systému zájem? Chtěli byste se o této službě dozvědět více?