Outsourcing informačního systému - BüroKomplet


Outsourcing informačního systému

Outsourcing, neboli využití vnějších zdrojů, pro vás v dnešní době znamená výraznou finanční úsporu. Máte jedinečnou možnost získat jak informační systém HELIOS Orange, tak i celou IT infrastrukturu, aniž byste si je museli zakoupit. Jediné, co potřebujete, je vlastnit počítač a přístup na internet.

 

V rámci outsourcingu můžete získat 

 Licence IS HELIOS
 HW server
 SW vybavení (operační systém, databáze SQL, MS Word a Excel, Outlook včetně kompletního řešení mailové komunikace a sdíleného plánování času, právní aplikaci aktuálních zákonů ČR a EU)
 pravidelné aktualizace všech SW a HW prostředků !
 zálohování dat
 zabezpečení dat (antivirová ochrana, ochrana dat proti zneužití a zcizení)
 přístup z kteréhokoliv místa na světě (stačí pouze PC a internet)
 správce systému (osoba, která pravidelně spravuje a udržuje celé IT prostředí)

Co k tomu budete potřebovat? Pouze kvalitní připojení k internetu. O vše ostatní se postaráme my. 

 

Hlavní výhody outsourcingu

 výrazná finanční úspora - nekupujete potřebný HW a SW  
 pravidelně aktualizovaný a zálohovaný software
 špičkové zabezpečení vašich dat

Postaráme se vám nejen o informační systém, ale i o všechna vaše data, kterým zajistíme pravidelné zálohování a aktualizace. Samozřejmostí je zabezpečení vašich dat proti poškození nebo odcizení pomocí kvalitní antivirové ochrany.

Jaké další služby v oblasti outsourcingu od nás můžete očekávat?

Potřebujete-li, zajistíme vám bezpečné připojení k internetu a vybereme takové, které se pro vaše účely hodí nejlépe. Navrhneme a zajistíme VPN síť podle vašich potřeb. Zabýváme se správou www i aplikačních serverů a v neposlední řadě vám také zprostředkujeme bezpečnostní audit. Kromě výše uvedených služeb Vám náš outsourcing IT nabízí neustálou podporu na telefonu, která vám poskytne pomoc anebo potřebné informace z oblasti informačních technologií. Nabízíme konzultace problémů a navíc poskytujeme také školení uživatelů pro práci s počítačem.

Jsme schopni nabídnout vám pestrou škálu služeb a možností přizpůsobených vašim požadavkům. Pomocí tzv. vzdáleného připojení lze získat vše potřebné pro provoz firemního informačního systému

Máte zájem o outsourcing? Rádi zodpovíme i jakékoliv vaše dotazy.