iNoviny 01/2017 - BüroKomplet


iNoviny 01/2017

 

iNoviny hlavička

Zpravodaj 1/2017

 

Monitoring práce techniků a obchodníků

Mobilní aplikace, kterou lze propojit s IS HELIOS.

Tato mobilní aplikace, umožní mít on-line přehled o tom, kde se nachází vaši obchodníci, technici. Tím pomůže s bezproblémovou komunikací a spoluprací mezi dispečinkem a techniky, obchodním ředitelem a obchodníky, a to pomocí vzájemného sdílení polohy a definovaných stavů. Tato mobilní aplikace jde ještě dál, udělá za vás také knihu jízd. A navíc nemusíte kupovat žádný nový hardware či software, ani instalovat žádné jednotky do vašich vozidel. Nabízíme vám aplikaci, kterou si pouze nainstalujete do svého smartphonu. Máte zájem o prezentaci?  Kontaktujte nás.


EET? HELIOS je připraven

Elektronická evidence tržeb je obsažena ve verzi HELIOS Orange 2.0.2016.1000 a vyšší. EET je obsaženo v modulech Pokladní prodej, Pokladna a Fakturace. Pro on-line komunikaci se serverem finanční správy je nutné dokoupit jen modul Komunikátor pro EET a máte vyřešeno. Nemusíte pořizovat žádné nové tiskárny, doklady z HELIOS budete i nadále tisknout tak, jak jste dosud zvyklí. EET v HELIOS 

 


Gold partner HELIOS pro rok 2017

Status Gold partnera společnosti Asseco Solutions, a.s. pro systém HELIOS se nám podařilo poprvé získat v roce 2011, od té doby jej každý rok obhajujeme. Firem, které jsou Gold partnerem, je v celé České republice max. 6. Pro to, abychom se mezi nimi udrželi, musíme každý rok splnit několik podmínek z oblasti obchodu, marketingu i služeb. Je to celoroční práce. Díky tomu si můžete být jistí, že znalosti našich obchodníků i konzultantů jsou na výborné úrovni. Děkujeme vám tímto za spolupráci, neboť právě vaše přání a požadavky nás nutí jít stále vpřed a být co nejlepší.


 

"Pokud jste s námi spokojeni, doporučte nás svým přátelům.
Pokud s námi spokojení nejste, doporučte nás své konkurenci."

 

 

Kde najdete aktuální informace k HELIOS?

Ať už se jedná o důležité aktualizace, legislativní změny, chyby v systému, nebo nové moduly, tyto důležité informace zveřejňujeme: 

 webové stránky - sekce aktuality

 RSS HELIOS - přímo ve vašem systému HELIOS najdete na pravé straně sloupec Aktuality a zde mimo jiné sekce BüroKomplet - školení a BüroKomplet - aktuality. Pokud tyto informace nevidíte, kontaktujte mě a informace vám donastavím (zdarma). 

 novinky a zjímavosti také najdete na oficiálních facebookových stránkách projektu iKomplet 


FacebookLinkedInYouTubeGoogle+